پرینت

شرکت در نمایشگاههای بین المللی لوازم خانگی

  • 15 امین نمایشگاه

    مقدم بازدیدکنندگان محترم گرامی. 6 الی 9 آذرماه 94 سالن 38

  • 10

  • 11

  • 12

  • 13

  • 14th fair

    سالن 38 غرفه 16 زمان 15 لغایت 18 دیماه 93

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

اخبار و تازه ها

 
 
 

رونمایی از پنکه 90 و360 درجه ثبت اختراع شده و
بخاری هالوژنی دیواری در 14 امین نمایشگاه لوازم خانکی

به گزارش پایگاه خبری پویا،مهندس علی نباتی پورمدیر فنی شرکت ارشیا الکتریک در حاشیه برگزاری  چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی با خبرنگار پویا نیوز گفت:   اقلام تولیدی ما جارو برقی، آبمیوه گیری، پنکه درانواع و اقسام رومیزی، ایستاده، سقفی و بخاری های مختلف می باشد.

وی اظهار داشت: محصولات جدید تولید شده شرکت، بخاری هالوژنی کم مصرف می باشد که در دانشکده پزشکی اصفهان تست شده و فواید آن اینست که از نظر امواج برای عدسی چشم و پوست بسیار مفید بوده و نتیجه ای که از آزمون بما دادند در مجموع، کمتر از نور خورشید ضرر  دارد ضمن آنکه کم مصرف بوده  و قیمت مناسبی دارد  تا اینکه عموم مردم بتوانند ازآن استفاده نمایند.

مهندس نباتی ادامه داد: محصولات ارشیا الکتریک تولید داخلی و محل کارخانه در اصفهان و 100 نفر نیروی کاری مستقیم مشغول بکار هستند و صادرات ما به افغانستان در بخش لباسشوئی و پنکه های سقفی و همچنین به کشور عراق از نوع  پنکه های سقفی و قزاقستان بخارهای برقی می باشد.

وی گفت : شعاری که ما به کارکنان خود مطرح می کنیم اینست که ما در اصفهان ژاپنی تولید می کنیم ایشان در خاتمه بیان داشت: محصولات ما 24 ماه ضمانت دارد اگر 2 بار کالای ما به مراکز گارانتی برود حتما یک محصول جدید میدهیم و 5 سال هم سرویس و تامین  قطعات را برای همه محصولات ارشیا الکتریک داریم.

   
   
 
نمایشگاه راهگشای بخش تولیداکبر محکم کار مدیر عامل شرکت ارشیاالکتریک نقش جهان نیز از نتایج سیزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی راضی است. وی می گوید: ما با دید مثبت دراین نمایشگاه شرکت کرده ایم و خوشحالیم که این دید مثبت درست بود.

محکم کار می افزاید: معتقدیم این نمایشگاه بیش از سالهای گذشته توانسته راهگشای بخش تولید باشد.

ناصر باقی نژاد مدیر عامل شرکت موتوژن نیز با همتایش در شرکت ارشیاالکتریک نقش جهان موافق است و می گوید: نمایشگاه لوازم خانگی نقش مثبت داشته و تبلیغات خوبی برای فروش محصولات بوده است.

 
     
 
 
 
 دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در تاریخ 1389/06/21 از کارخانه ارشیا الکتریک نقش جهان بازدید نمود
.

در این مراسم که با همراهی مسئولین این کارخانه انجام شد قسمت های مختلف کارخانه از جمله بخش های نمایشگاه محصولات، قسمت های اداری، بخشهای فنی و مهندسی، واحد تحقیق و توسعه، واحد کنترل کیفیت، آزمایشگاه ارشیا(آزمایشگاه همکار اداره استاندارد)، خط مونتاژ، خط تولید همزمان محصولات جاروبرقی و بخاری برقی المنتی و واحدهای گاردسازی،پرسکاری و تزریق پلاستیک مورد بازدید قرار گرفت و توضیحاتی در خصوص گواهی ثبت اختراع پنکه سقفی با قابلیت حشره کش، گواهی استاندار اداره همکار، استانداردهای محصولات این کارخانه از جمله بخاری برقی کم مصرف هالوژنی (با مصرف فوق العاده نسبت به انواع بخاری های مشابه (500 وات) و انتقال سریع حرارت به طور یکنواخت (بیش از 5 متر)به عنوان جایگزینی مناسب برای انواع بخاری به دبیر کل ارائه شد .

دکتر انصاری دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران نیز پس از این بازدید و درجلسه هماهنگی مدیران ارشیا الکتریک نقش جهان ضمن تقدیر از اهتمام مسئولین این کارخانه در ارتقاء صنعت کشور، ضمن تقدیر از توجه ارشیا الکتریک به مختصات تولید در دنیای معاصر، با ارائه بحث های مفصلی در خصوص صنعت لوازم خانگی، خواستار توجه جدی این واحد تولیدی به مقوله تولید صادرات گرا شد.