پرینت
كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

واحدهای تولیدی

 • واحد تزریق

  این واحد با دارا بودن تجهیزات پیشرفته، چندین و چند دستگاه تمام اتوماتیک تزریق وظیفه ی تولید قطعات پلاستیک محصولات این شرکت را بر عهده دارد که این دستگاه ها مجهز به سیستم های اینورتوری و آسیاب های مختلف، گرمکن های قالب، چیلر، خشک کن های مواد همراه با متخصصین با سابقه 30 ساله وپرسنل کار آزموده می باشد. قالب های ساخته شده به وسیله ی ابزار های پیشرفته دیجیت، اًپتیک، CNC ساخته شده اند. این واحد به عنوان یکی از بخش های اصلی تولید به خوبی ایفای نقش مینماید.

 • واحد پرسکاری

  این بخش که وظیفه ی آماده کردن قطعات فلزی با سایز های مورد نیاز تولید را بر عهده دارد از امکاناتی شامل پرس های ضربه ای خارجی بسیار دقیق و قالب های ساخته شده با وایر کات، سی ان سی و اسپارک به عنوان بازویی پر توان جهت خدمت به واحد تولید ایفای نقش نماید.

 • واحد رنگ

  واحد رنگ ارشیا الکتریک با به کار گیری تجهیزات پیشرفته در دو بخش رنگ UV و الکترواستاتیک کار رنگ آمیزی قطعات مختلف محصولات شرکت را به عهده دارد . رنگ UV : این نوع رنگ به دلیل براقی و شفافیت خاص در کشور های پیشرفته برای رنگ آمیزی لوازم خانگی لوکس، خصوصا جارو برقی، چرخ گوشت و اتو استفاده می شود که این نیاز به وسیله مدیران فنی شرکت شناسایی و با خرید ماشین آلات مطابق تکنولوژی روز و دستیابی به دانش فنی رنگ UV در شرکت ارشیا الکتریک راه اندازی شده است . رنگ الکترواستاتیک Coating Powder : به لحاظ حساسیت رنگ در پروانه های پنکه سقفی ، خصوصا نوع کاربرد پنکه در مناطق رطوبتی برای اولین بار رنگ آمیزی الکترواستاتیک در شرکت ارشیا الکتریک راه اندازی گردید و با توجه به تجربه رنگهای اپوکسی پلی استر سه جزئی و رنگهای روغنی اکرولیک توانستیم مقاومت رنگ در مناطق رطوبتی را با حفظ براقی و کیفیت مطلوب فراهم نماید.

 • آزمایشگاه تخصصی همکار استاندارد

  آزمایشگاه شرکت ارشیا الکتریک : این آزمایشگاه با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با بکار گیری انواع روش های ملی و بین المللی نظیر DIN ، ISO و ASTM به عنوان یک واحد مجهز امکان ارائه خدمات به کلیه ی شرکت های همکار رادارد . آزمایشگاه ارشیا الکتریک با انجام آزمایشهای متعدد روتین و موردی کلیه محصولات شرکت را از نظر ایمنی و کیفیت کنترل می کند و نقش مهمی در ارتقا کیفی محصولات شرکت به عهده دارد ، ضمنا آزمایشگاه اکرودیته ارشیا الکتریک به غیر از انجام آزمونهای ذکر شده به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد خدمات متنوعی را به دیگر شرکتهای تولید کننده لوازم خانگی و سایر آزمایشگاههای همکار و همچنین موسسه استاندارد استان ارائه می دهد.

 • واحد مونتاژ

  خط تولید ارشیا الکتریک با تجهیزات به روز شامل خط کانوایر و سیستم های پنوماتیک میباشد که حین تولید در چندین نقطه از خط مونتاژ، محصول در حال تولید به وسیله ی مهندسین بخش کنترل کیفی، مطابق با استاندارد های بین المللی، بازرسی و مورد بازدید مرحله ای قرار میگیرد و توسط پرسنل آموزش دیده و با تجربه بهترین محصول را بر اساس شعار: ما با کیفیت ژاپنی تولید کنیم، هر نوع سلیقه ای را تسخیر می کنیم به دست مشتریان میرسانیم. هم اکنون شرکت ارشیا الکتریک با تولید انواع پنکه های رومیزی دو موتوره، پنکه های چند حالته و ایستاده، انواع پنکه های سقفی و سقفی لوستری و تزئینی، پنکه های کارگاهی، بخاری برقی المنتی، بخاری برقی فوق کم مصرف هالوژنی، لباسشویی دو قلو در سایز های مختلف، انواع جارو برقی با توان مکش بالا و آبمیوه گیری چند کاره، در صدد تأمین سبد لوازم خانگی مصرف کنندگان داخلی وخارجی میباشد. محصولات تولیدی ارشیا الکتریک در طرح ها و رنگهای متنوع و زیبا بر اساس استاندارد های بین المللی تولید و ارایه می گردد.